Запоріжці завтра вийдуть на барикаду в Києві

121

Мешканці Запоріжжя разом із іншими українцями завтра в Киві будуть відстоювати демократію та боротися за перемогу здорового глузду.

У Печерському суді Києва завтра повинно відбутися судове засідання по справі, яку відкрили проти п’ятого Президента України Петра Порошенка. Підтримати політика закликають патріотичні українці та безпосередньо партійці “Європейської Солідарності”.  Анонсують захід і в соціальних мережах.

1 липня (в середу) відбудеться нова спроба вчинити судилище над Порошенком — відомий суддя Вовк буде обирати для П’ятого Президента запобіжний захід у висмоктаній з пальця Зеленського абсурдній справі.

Минуле засідання було перенесено (начебто, в інтересах захисту) бо під судом зібралось чимало людей. І тим так налякали і суддю, і Венедиктову, і Банкову, що вже не йде мова про те, щоб Порошенка заарештувати — вони навіть закрили три кримінальні справи, про всяк випадок.

Але «посадити Порошенка» все ще лишається ідеєю фікс Зеленського. І вони спробують зробити це ще раз, 1 липня. І потім, скоріш за все, ще раз. І ще раз.

Першого липня, в середу, в 14:00 нам знов треба зібратись під судом за адресою вул. Володимирьска 15. І знов показати владі, що їй є чого боятись — і розголосу, і нас.
А потім треба буде зібратись ще раз. І ще раз. І так доки до команди Зеленського не дійде, що вони роблять щось не те.

Минулого разу нам вдалось показати владі, що є межа, яку перетинати не можна. Минулого разу ми перемогли, але це не перемога у війні — лише перемога в одній битві.
Якщо ми не вийдемо в середу — це значить, минулого разу ми виходили марно.

Середа, перше липня, 14:00, Київ, Володимирська 15.

На підтримку до Києва вирушили ті, для кого демократія є вище за будь-які політичні інтриги.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...