У Запоріжжі судді приватизувавши службові квартири швиденько продали помешкання

216
Фотоілюстрація

Через прогалини в законі двом суддям, які працювали в Запорізькому апеляційному суді (один з них ще й досі там працює) вдалося не тільки приватизувати службові квартири, але й успішно продати майно.

Журналісти «ЗЦР» з’ясували, що двоє суддів із Запоріжжя приватизували службове майно, після чого просто продали його. Перша історія про працівників Феміди, розпочинається з Олександра Полякова, який пропрацював 20 років й на цей час працює на посаді судді Запорізького апеляційного суду.

У своїй декларації за 2016 рік він вказав, що живе безкоштовно у квартирі родичів, яка належить його сестрі. Наступного року він отримав службову двокімнатну квартиру в новобудові по вул. Новокузнецькій, 57, загальна площа 72 квадратних метри.

У 2018 році Поляков в декларації вказує вже дві квартири – перша, там де вони й раніше жили (помешкання родички), другу чомусь починають орендувати. За інформацією журналістів, просто помешкання вже перестало бути службовим та суддя почав готуватися до приватизації. У 2019 році помешкання вже повністю приватизували. Власниками в рівних часинах стали всі члени сім’ї Полякова (дружина, син та донька).

Цікаво, що у 2018 році, коли чоловік почав приватизувати службову квартиру, у його доньки в столиці з’явилася однокімнатна квартира. На той час, дівчині було 22 роки. Вартість житла в Києві варіюється від 24-43 тисяч $ (в залежності від ремонту, й т.і.). Авторів здивувало, що частину помешкання службової квартири отримала людина, яка навіть не проживала в Запоріжжі (донька). На цьому історія не закінчується. У 2019 році службову квартиру, яку приватизували, квартиру суддя продав. З чого можна зробити висновок, що вона не особливо була потрібна сім’ї Полякова, проте від нагоди «реалізувати» її він не відмовився. Мало того, вони купили квартиру, де раніше проживали.

Друга історія про Аллу Бабак, яка у 2006 році стала суддею Запорізького апеляційного суду. Одночасно з Олександром Поляковим, вона отримала службову квартиру в тій же новобудові. Як і її колега, вона проживала у квартирі, яка оформлена на родичів (брата), загальна площа 110 кв.м.

Отримавши службову квартиру у 2017 році, через декілька місяців Бабак звільнилася, проте квартиру все ж залишила собі. Спочатку помешкання виключили зі списку службових та видали ордер судді, її доньці й матері колишнього чоловіка. А потім дозволили приватизувати. Схема майже ідентична з попередньою.
У 2019 році цю квартиру Бабак продає, згодом стає відомо, що вона отримала у власність квартиру брата, де проживала.

«Так, я продала, я захворіла, я звільнилася з роботи та поміняла місце проживання», – прокоментувала своє рішення з продажем квартири колишня суддя.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...