Запоріжців закликають відсвяткувати подію, яку Україна чекала три століття

586

Вчора, 11 жовтня столо відомо, що рішення про надання Україні автокефалії прийнято. Вселенський Патріархат приступив до процедури надання Томосу, – далі нас чекають суто формальні процедури.

Вчора, Синод Вселенського патріархату прийняв п’ять дуже важливих пунктів, наслідком яких буде отримання офіційного документу. Дороги назад уже немає – сказав Президент України Петро Порошенко, посилаючись на ті історичні рішення, які були прийняті під час синоду.

Свідомі українці відреагували на подію емоційно та дуже схвально. Соціальні мережі у буквальному сенсі переповнені постами на тему Томосу. Атмосфера гордості та свята панує у суспільстві.  Ми ж обрали найбільш влучні, з нашої точки зору, дописи, які показують значущість події.

Зокрема, відомий українцям запорізький блогер Юрій Гудименко називає рішення про надання автокефалії найважливішою подією трьох століть. Закликає підняти сьогодні тост за історію, яку зараз творять українці, за незалежність, за трьох столітню боротьбу і перемогу у ній! Закликає зібратися на Майдані у Києві сьогодні, 12 жовтня о 19:00.

Валерій Прозапас називає вчорашній день – днем падіння “третьєго Ріма”.

загрузка...