Запоріжців запрошують дізнатися як влаштований ЄС та про міжнародні можливості для молоді

23

Громадська організація «Солідарна Молодь» шукає учасників на освітній проект Open EU for You у Запоріжжі.

Open EU for you – це освітній проект, метою якого є поширення європейських цінностей, можливостей неформальної освіти та культурних традицій. Застаріла та дещо стереотипна асоціація Європейського Союзу з добробутом, порядком, високими зарплатами та рівнем соціального захисту має доповнюватися знаннями про реальний стан речей. Адже перш за все, Європейський Союз – це про різноманіття та єдність різних культур, політичних систем та поглядів. Організатори хочуть показати, що Європа близько та насправді ми маємо більше спільного, ніж здається.
Мова йтиме про те, як саме влаштований Європейський Союз, чому він існує і як виник, про цінності, які об’єднують країни Європи від Заходу до Сходу і з Півночі до Півдня. Так само учасники розберуть, як ухвалюються рішення у Європейському Союзі, які інституції за що відповідають: як формується спільна зовнішня політика Союзу, чому деякі країни прагнуть глибшої інтеграції до Союзу, а інші навпаки намагаються провадити якомога незалежну політику чи навіть вийти з Євросоюзу.
Під час проекту учасники також зможуть дізнатися багато деталей про міжнародний проектний менеджмент від досвідчених спікерів та навіть розробити власні молодіжні проекти (подати ідеї та підняти соціальні проблеми), які після доопрацювання будуть подані на розгляд в Європейську комісію та реалізовані в рамках програми Еразмус +.
Організатори запрошують молодих людей віком від 15 до 35 років з Запоріжжя та Запорізької області, які хочуть краще розуміти світ та Європу зокрема, шукають можливості для реалізації своїх амбітних планів як в Україні так і закордоном подорожувати, знаходити нових друзів та бачити різноманіття усюди.

Реєстрація обов’язкова за посиланням
https://forms.gle/nxPY6nuvJb35nX6x9
ДЕДЛАЙН для реєстрації – 13 березня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...