З підозрою на коронавірус у Запоріжжі госпіталізували жінку, яка повернулася з-за кордону

481
Фотоілюстрація

Мешканка Запорізької області повернулася додому на лікування, по дорозі вона відчула погіршення стану здоров’я, тому звернулася до провідників потягу в якому їхала. Громадянку госпіталізували.

Сама жінка з Токмака, 1972 року народження. Була на заробітках в Італії, 1 березня там потрапила під дощ, в результаті чого застудилася. Вона страждає на хронічний пієлонефрит, почала приймати антибіотики, у зв’язку з чим роботодавець відпустив її додому лікуватися, пише «061».

Вже в Україні стан громадянки почав погіршуватися. На вокзалі «Запоріжжя-1» медики забрали пасажирку та відвезли в обласну клінічну лікарню з підозрою на коронавірус.

9 травня в пацієнтки діагностували ГРВІ, гострий фарингіт та пневмонію. Відібрані аналізи, які відправили до Києва, щоб виключити коронавірус. Результати мають стати відомими у п’ятницю.

До мешканців Запорізької області, та Запоріжжя, звертаються фахівці лабораторного центру. Головне не панікувати, адже заходи носять скоріш за все профілактичний характер. Також не варто забувати про гігієну, яка убезпечить від вірусу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...