Запоріжцям прогнозують небезпеку високого рівня на дорогах

29

Сьогодні, 21 січня ситуація на дорогах Запорізької області буде складною: ожеледиця, налипання мокрого снігу та туман з видимістю 100- 500 м.

Такі погодні умови можуть призвести до першого (жовтого) рівня порушення руху автотранспорту, повідомляє Служба автомобільних доріг у Запорізькій області. 

Станом на ранок 21 січня температура по області була (+2)-4оС. Місцями невеликий сніг. Покриття автодоріг сухе, місцями мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогах області забезпечено, повідомляє служба автомобільних доріг Запорізької області. 

Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися у дорогу відповідально.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...