Запорізька область увійшла до трійки лідерів за обсягом використання грошей дорожнього фонду на місцеві дороги – інфографіка

426
Фото: zoda.gov.ua

Міністерство інфраструктури України опублікувало дані щодо використання грошей Дорожнього фонду на місцеві дороги за станом на 31 жовтня 2018 року.

Згідно з інфографікою Запорізька область освоїла на ремонт доріг місцевого значення 96% коштів Дорожнього фонду і ввійшла до трійки лідерів за обсягами ремонту місцевих доріг в Україні.

Фото: zoda.gov.ua

Так, з 1 січня поточного року до сфери управління ОДА перейшла 541 дорога загального користування місцевого значення загальною протяжністю 5357,8 км. Субвенція з державного бюджету на розвиток місцевої дорожньої мережі, яка в попередні роки знаходилась у підпорядкуванні Служби автодоріг у Запорізькій області, склала 479 704,9 тис. грн.

За словами очільника ЗОДА Костянтина Бриля, у 2019 році з державного бюджету планується збільшення субвенції для Запорізької області на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення. За прогнозами ця сума складатиме 701 831,9 тис. грн.

Читайте також: Має стати менше аварій: в Україні хочуть заборонити ліві повороти на трасах

загрузка...