Запорізькі активісти зафіксували знищення доказів після вирубки дерев у Дубовці – відео

460
Запорійзький активіст опублікував на своїй сторінці допис про спалювання гілок, які залишилися після вирубування великих і малих дерев у центральному парку Запоріжжя. Багаття, за словами активіста Павла Панасенка розвели прямісінько посеред парку. У дощову погоду воно майже не горіло, а дим від тління гілок розносився по всій окрузі. 

Здивуання викликав інший факт – товствої деревини в парку не видно, а тому активісти припустили, що все сховали спеціально, щоб запоріжжці не побачили, як знищили більше 100 дорослих дерев.

В середньому, об’єм деревини з кожного зрізаного дерева складає біля 4 м. куб. Зрізано було біля 120 дерев. Загальний усереднений об’єм деревини має бути біля 480 м.куб., це куб з розмірами 10м*10*4,8 м. або двоповерховій котедж. А тепер покажіть мені будь ласка, де цей «котедж» на території господарчого подвір’я?! Можна побачити залишки деревини не більш ніж 2-3 м.куб та стільки ж гілок, а де решта?!?!, – зазначається у дописі.

Дії співробутників парку зафіксували на камеру, а пізніше викликали патрульну поліцію, сподіваючись на складення протокому про правопорушення.

Нагадаємо, нещодавно ми вже писали про те, що у центральному парку Запоріжжя масово спилюють дерева, називають процедуру – лікуванням. Тільки після такої терапії жодне дерево не вижеве, бо ж спилюють стовбур повністю, залишють хіба пеньки.

Опубліковано Pavlo Panasenko 14 березень 2018 р.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...