Запорізькі підприємці вплинули на зміни у розрахунках за опалення

3
Поділилося
72
Переглядів

Представники місцевого бізнесу неодноразово виходили на мітинги до будівлі Запорізької міської ради, вимагаючи перерахунків коштів у концерні «МТМ».

Із введенням нового методу розподілу обсягів послуг, підприємці отримували надзвичайно великі рахунки від «Міських теплових мереж». Доходило навіть до судів щодо стягнення заборгованості.

З 1 листопада 2021 року було впроваджено «Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» (Методика № 315), затверджену Мінрегіонбудом. Це призвело до значного зростання рахунків.

Внаслідок численних протестів, 14 вересня цього року міська рада оприлюднила рішення щодо визначення належності підвальних приміщень до транзитних мереж опалення на території Запоріжжя та створення робочої групи(«Про затвердження порядку визначення належності підвальних приміщень багатоквартирного будинку до приміщень з транзитними мережами опалення на території міста Запоріжжя та створення робочої групи».). Це дозволить подати заяву та забезпечити перерахунок оплати за опалення.

 

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp
загрузка...
Next Post
Загрузка...
Погода