Запорізькі призовники відправились до елітних військ ЗСУ, на передову направлятись не будуть

39

4 червня на обласному збірному пункті Запорізького обласного військового комісаріату призовників з м. Запоріжжя та Запорізької області відправили до лав Збройних Сил України.

Із Запорізької області відібрано 24 найбільш підготовлених призовників, які будуть проходити військову службу у Президентському полку, ще 40 призовників направляються до лав Десантно-штурмових сил ЗСУ.

У період з початку квітня до кінця червня цього року до війська планують відправити 794 строковиків із Запорізької області, з них до Збройних Сил України – 348 чоловік, до Національної гвардії України – 215 чоловік, до Державної прикордонної служби України – 201 чоловік, до Державної спеціальної транспортної служби України – 30 чоловік.

На строкову службу призиваються юнаки у віці від 20 до 27 років, придатні до проходження служби, які не мають причин для відстрочки. Призовники з вищою освітою будуть служити рік, без – півтора року.

Військовослужбовці, які призвані на строкову військову службу, у зону проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей направлятися не будуть.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...