Запорізьких роботодавців запрошують пройти опитування для працевлаштування на 2010 рік

75

З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2020 рік та визначення перспективи створення робочих місць, у тому числі за рахунок реалізації державних цільових програм, місцевих програм, інфраструктурних та інвестиційних проектів, в Україні проводиться поглиблене вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці.

Для цього на порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування роботодавців для виявлення потреби в працівниках на 2020 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування».

Зареєструватися у персональному кабінеті можна за посиланням.

За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповнення анкети можна звернутися до найближчої філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Результати анкетування будуть оброблятися Управлінням прогнозування, бюджетування та статистики Державної служби зайнятості та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Минулого року 13 тисяч роботодавців з усієї України взяли участь в опитуванні щодо потреби в кадрах на 2019 рік. Вони повідомили про потребу у працівниках у кількості 46 тисяч осіб. За видами економічної діяльності найбільшою потреба у працівниках буде на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%), у сфері торгівлі (9%).

Додаткову інформацію можна отримати: у відділі надання послуг роботодавцям Запорізького ОЦЗ за номером (061) 239-80-83 або у відділі організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Запорізького ОЦЗ за номером (061) 224-69-9.

За інформацією Запорізької обласної державної адміністрації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...