Запорізькі рятувальники допомогли ліквідувати масштабні пожежі у Луганську (ВІДЕО)

212

На території Луганської області триває гасіння лісових пожеж у Новоайдарському, Старобільському та Станично-Луганському районах, де в зв’язку з сильними поривами вітру, сталося поширення вогню. Про це повідомили у прес – службі ДСНС України.

У гасінні пожеж беруть участь понад 2 тис. осіб і 204 одиниці техніки. Серед них є і рятувальники ДСНС із Запоріжжя. А також Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Харківській областей. Всього 516 бійців ДСНС.

Найбільш складна ситуація склалася вздовж лінії розмежування від Станиці-Луганській до Сєвєродонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 22 населених пунктів. За попередніми оцінками орієнтовна площа, пройдена вогнем, становить близько 9,3 тис. Гектарів.

Через пожежі загинуло 4 людини, один з них – лісник. 10 осіб отримали опіки і знаходяться в лікарнях. 120 людей евакуювали.

Нагадаємо, на вулиці Діагональної у Запоріжжі сталося ДТП – вантажний автомобіль Renault зіткнувся з відбійником. Для ліквідації ДТП від ГУ ДСНС залучалось 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...