До Запоріжжя приїде відомий дипломат, щоб підтримати товариша – кандидата на пост міського голови

554

Кандидат у депутати від партії «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас зустрінеться та поспількується з відомим дипломатом Дмитрієм Чекалкиним.

Дмитрий Чекалкен не тільки прийде у гості, а ще й презентує своє книгу, а яку саме ви сможете дізнатися на зустрічі у неділю, 4 жовтня, з 14 до 17 в готелі «Інтурист» (Соборний, 135) у конференц – залі на другому поверсі.

Вхід вільний, але карантинні обмеження ніхто не відміняв, тому не забувайте про маски.

Довідка: Дмитрий Чекалкин – український перекладач, дипломат, генеральний директор рекламної агенції “DIVA Production”. Володіє декільками мовами: англійською, арабською, івритом.

Нагадаємо, кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас викликав чинного міського голову Володимира Буряка на публічні дебати. Він зазначив, що за п’ять років очільник міста жодного разу не постав перед пресою або громадськістю, і не відповів за масові корупційні скандали та зловживання бюджетом, але зараз Буряку відмовчатись не вдасться.

Проте Володимир Буряк не дав відповіді щодо зустрічі на публічних дебатах. Заслухавши пропозицію він одразу закликав до виступу наступного доповідача.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...