Запорізький нардеп лідирує в рейтингу відповідальності

123

Народний депутат Ігор Артюшенко не має жодної невиконаної обіцянки щодо медицини.

Рейтинг виконання обіцянок серед запорізьких мажоритарників склали аналітики порталу «Слово і діло». Під увагу спеціалістів потрапила медична галузь.

Як повідомляється на сайті порталу, з дев’яти нардепів лише четверо давали обіцянки на цю тему. Ігор Артюшенко підтримав проект держбюджету-2017, в якому було закладене підвищення заробітної плати, яке парламентар планував з 2014 року. Крім того, нардеп підтримав законопроект про медичну реформу, який також передбачає підвищення. Голосуючи за медреформу, депутат виконав ще одну свою обіцянку: домогтися здійснення реформи системи охорони здоров’я.

Зробити намічене вдалося і колезі Артюшенка по фракції Сергію Валентирову. Влітку 2016 року він обіцяв допомогти у встановленні металопластикових вікон у приміщенні під аптеку в селі Степанівка. Таку заяву він зробив 2 червня, а вже 15 червня аптека відкрилася з новими вікнами.

Жодну обіцянку не виконав нардеп від «Нової політики» В’ячеслав Богуслаєв. У своїй передвиборчій програмі він обіцяв сприяти оснащенню лікувальних закладів сучасним обладнанням. Ще раніше нардеп провалив свою обіцянку поетапно запровадити державне медичне страхування. За два роки (з 2012 до 2014) щодо страхової медицини не було зареєстровано жодного законопроекту, – пише видання.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...