Запорізький нардеп потрапив під приціл НАЗК: в його декларації помітили корупційні правопорушення

155
Фото: Google.com

Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запросило народного депутата України В’ячеслава Богуслаєва прибути до Національного агентства. 8 листопада нардепа чекають там для дачі пояснень та складання протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це Forpost сьогодні повідомили в прес-службі НАЗК.

Національне агентство встановило, що перебуваючи у статусі народного депутата України, тобто особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», В’ячеслав Богуслаєв несвоєчасно повідомив Національне агентство про суттєві зміни в майновому стані, у зв’язку з придбанням будівлі з побутовими та господарськими спорудами, а також рухомого майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів.

Таким чином, дії В’ячеслава Богуслаєва підпадають під ознаки правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Національному агентстві нагадали, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Найімовірніше, проблеми з НАЗК у Богуслаєва виникли через придбання ПЦ «Юність». 25 жовтня 2016 року нардеп уклав договір купівлі-продажу з Запорізькою міськрадою про покупку палацу спорту за 26 млн. грн.

загрузка...