Запорізький нардеп повідомив про заяву Патріарха Варфоломія щодо отримання Україною автокефалії

246
ФОТО: УНІАН

На своїй сторінці у Facebook народний депутат Ігор Артюшенко написав, що у нас нарешті буде Українська Помісна православна Церква!Як слідує з тексту, оприлюдненого на сайті Вселенського Патріархату, Патріарх Варфоломій вперше публічно заявив – автокефалію Україні нададуть.

Варто зазначити, Президент України Петро Порошенко у свою чергу розповів журналістам, що агресія Росії в Керченській протоці спрямована була на позбавлення України можливості отримання автокефалії та міжнародної підтримки.

«Для чого Путін зробив це саме зараз? Щоб не було Томаса, щоб церква думала, якщо військовий стан, то його Всесвятість нам нічого не дасть. Він прорахувався. Будемо молитися і все буде добре. І друга позиція, щоби позбавити нас міжнародної допомоги. Нібито коштів країні, яка воює не дадуть. Вчора я провів інтенсивні міжнародні консультації, і сказав, що це не ми воюємо. Ми виконуємо свій обов’язок боронити рідну землю. І ми почули відповідь: пане президенте, ми вам віримо», – наводить слова Президента «УНІАН».

загрузка...
Загрузка...