Запорізький нардеп просить правоохоронців покарати людей, які написали коментарі критики

458
Фото: ЗЦР

Нардеп від «Слуги народу» Олександр Кабанов звернувся із запитами до правоохоронних органів з проханням знайти авторів, які залишили негативні коментарі під науковою робою «Інтеграція України в глобальний соціально-економічний простір», та покарати їх.

Фото: ЗЦР

Про це повідомляє «ЗЦР».

Робота була опублікована на порталі Верховної Ради. За словами нардепа, до нього звернулася Тетяна Єфименко, докторка наук з економіки, Президентка Академії фінансового управління, авторка багатьох наукових робіт та ін. Вона розповіла, що являється співавторкою «Інтеграції України в глобальний соціально-економічний простір». Ця наукова робота висунута на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки.

Фото: ЗЦР

Під публікацію з’явилися коментарі негативного забарвлення, де вказано що Тетяна Єфименко замішана в корупційних схемах, шляхом шахрайства отримала статус академіка, відповідно, їй не можна присуджувати Держпремію. Адвокат жінки, яку звинувачують, зробив запит в Союз економістів України, членом якого підписався викривач, йому відповіли, що Союз не уповноважував цю людину залишати відгуки про претендентів Держпремії.

Фото: ЗЦР

Олександр Кабанов просить розібратися правоохоронні органи в ситуації. На його думку, подібні відгуки можуть заплямувати репутацію не лише співавторки наукової роботи, а й репутації України в цілому як учасницю міжнародних відносин, яка бореться з корупцією.

Олександр Кабанов — народний депутат родом із Запоріжжя, пройшов до парламенту за списками «Слуги народу», перед обранням працював в ТОВ «Квартал 95». Нещодавно Олександра Кабанова призначили куратором від «Слуги народу» щодо місцевих виборів в Запорізькій області.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...