Запорізький нардеп вимагає СБУ притягнути до відповідальності Юлію Тимошенко

291
Запорізький нардеп вимагає СБУ притягнути до відповідальності Юлію Тимошенко

Народний депутат України Ігор Артюшенко звернувся до СБУ з вимогою розпочати розслідування заяв, зроблених Юлією Тимошенко. Парламентар вбачає в них правопорушення, що передбачено статтею 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Таке повідомлення він зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Мова йде про заяву політика, яка була зроблена 6 липня в ефірі телеканалу «UA: Перший». Тоді Юлія Тимошенко звинуватила Президента України Петра Порошенка у тому, що він нібито намагається домовитись з терористами так званих ЛДНР про продовження ескалації rjyaksrne на Донбасі, а також захоплення ще більшої частини території України для того, щоб запровадити режим воєнного стану та не проводити вибори Президента.

Ігор Артюшенко впевнений, що Тимошенко свідомо повторює тези, які розкручуються проросійськими ЗМІ для дестабілізації ситуації в Україні. При цьому парламентар у заяві до керівництва спецслужби наводить перелік сумнівних сайтів та різноманітних пабліків в соціальній мережі, які розтиражували заяву Юлії Тимошенко. Серед таких сайтів були одіозні ресурси «Звезда», «Украина.ру», а також група «Моя родина – СССР».

Голова Запорізької територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко вважає, що такі заяви – це або дурість, або ознака психічних розладів, або ж свідоме порушення законодавства та намагання перекласти відповідальність за війну та тисячі жертв зі злочинного режиму Путіна на українську владу.

Натомість, народний обранець впевнений, що ця заява зроблена цілком свідомо, отже колега по Верховній Раді цілеспрямовано пішла на порушення закону.

«В дурість цих політиків не вірю, дивлячись на їх освіту, статки і життєвий шлях.

Диференційну діагностику з псевдологією провести теж можливо. Бо тоді патологічна брехня, як один з симптомів важкого психічного захворювання (наприклад – при шизофренії), має супроводжуватись асоціальним розладом особистості та прогресуючим асоціальним способом життя.

Виходячи з їх електронних декларацій, підприємств, маєтків і машин – діагноз психічного розладу теж треба відкинути.

Тому залишається ст. 111 ККУ – державна зрада», – написав Ігор Артюшенко в соціальній мережі.

Реагуючи на звернення народного депутата Служба Безпеки України має внести відомості про правопорушення Юлії Тимошенко в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а також відкрити кримінальну справу.

Запорізький нардеп вимагає СБУ притягнути до відповідальності Юлію Тимошенко Запорізький нардеп вимагає СБУ притягнути до відповідальності Юлію Тимошенко

 

загрузка...