Запорізький ветеран АТО став учасником Громадської ради при Міністерстві

104
Фото з Facebook

У соціальних мережах ветеран АТО, наш земляк, Андрій Хімічев повідомив чудову новину.

ГО «Запорізька рада ветеранів АТО» делегувала героя у Громадську раду при міністерстві ветеранів. Щоправда, знайшлися злосливі, які сумнівалися у правильності вибору, але без них, на жаль, ніяк. Факт лишається фактом: Андрій Хімічев разом із іншими 35 переможцями голосування увійшов до Громадської ради при Міністерстві. Сьогодні офіційно оголосили про результати підрахунку голосів.

«Пост для зрадофідів! В Громадську раду при міністерстві ветеранів мене делегувала ГО «Запорізька рада ветеранів АТО» і ніхто більше! В цю раду можна було подаватись з будь-якого інституту громадянського суспільства. Результати будуть оприлюднені на сайті міністерства. Дякую всім друзям, хто проголосував за мене і нашу команду, а також тим, хто намагався, але не вистачило терпіння! А зрадофіли нехай плескаються у своїй жовчі й багнюці! Слава Україні», – пише він.

Основні напрямки організації – соціальний захист війни та учасників антитерористичної операції, зокрема, щодо забезпечення їх психологічної реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, технічним та іншими засобами реабілітації, житлом, надання освітніх послуг та організації поховання й т.і.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...