Запорожці обурені екологічною ситуацією в місті та запускають флешмоби, щоб привернути увагу до проблеми – ФОТО

3695
Фото: Google.com

Жителі міста продовжують бити на сполох, адже втомилися вид бездіяльності місцевої влади, яка просто заплющує очі та ігнорує екологічну проблему.

Тим часом люди говорять, що таке відношення може призвести до екологічної катастрофи у Запоріжжі, оскільки осад від “діяльності” заводів вже видно неозброєним оком, а саме – на підвіконнях помешкань.

Фото: facebook.com
Фото: facebook.com

Деякі мешканці пропонують запустити в Мережі флешмоби з подібними світлинами, аби хоч якось привернути увагу громадськості до проблеми.

“Запорожье. Предлагаю запустить флешмоб. Фотографирует ваши подоконники со следами деятельности заводов и выкладывайте фотографии в фб. Чем мы хуже Армянска, у нас тоже экологическая катастрофа которую власти усиленно замалчивают, мы должны как то об этом заявить. Если согласны сделайте репост”, – пропонує Дмитро Малий.

До цього плюсується незадовільна якість води, що подають у крани запоріжців.

“В Запоріжжі зараз тренд постити фільтри. Цьому 2 тижні. З водою, як і з повітрям все дуже погано. Добре що хоч кислотні дощі не випадають, як в Криму”, – пише Яна Мосейко.

Фото: facebook.com

При тому, що фахівці Обласного лабораторного центру МОЗ України регулярно фіксують факти того, що запорізькі заводи викидають у повітря дози фенолу, сірководню, сірковуглецю та інших шкідливих речовин, що перевищують допустимі норми, влада ніяк не реагує.

Читайте також: Запорожцы обратились к всемирно известному актеру (видео)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...