Зеленський дуже гарно задавав питання на стадіоні, але тепер він по всім цим відповідям мовчить, – Ігор Артюшенко

1074

В ефірі телеканалу «Прямий» оговорили ситуацію на Донбасі.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що наразі влада не має плану щодо Донбасу і Криму.

–  Неможливо нічого зробити, якщо нема плану. А з боку української держави і з боку української влади плану досі нема і щодо Донбасу, і щодо Криму.

Тому що ми пам’ятаємо, коли вони 9 грудня збирались у Нормандському форматі і казали, що є декілька планів – в результаті з тієї зустрічі пройшло півроку і за цей час не те, що нічого не зроблено, стало гірше. Українські війська під цим «розведенням» відступили, нещодавно була заява ОБСЄ про те, що частково бойовики повернулись на свої позиції. Тобто фактично українська армія відступила і зайшли бойовики.

Щодо обстрілів – ці вимоги взагалі не виконуються. І більше того, Зеленський сказав, що можуть наші відповідати – так, насправді можуть, і це плюс, можливо. Але є пряма інформація з фронту, що вкрай обмежили щодо наявності снарядів і кількості обстрілів. Тобто якщо звідти прилетіло сто снарядів, то наші там умовно п’ять раз можуть відповісти, а це теж дико, – сказав політик.

Ігор Артюшенко назвав історію Зеленського «історією про величезну брехню».

– Патова ситуація по всім, і взагалі ця історія останнього року і власне перших роковин Зеленського на посаді – це історія про величезну брехню. Чому він виграв? Бо продав суспільству ідею як гарний актор про те, що достатньо зустрітись, написати «посредине сойдемся», – сказав в ефірі парламентар.

– Зеленський дуже гарно задавав питання на стадіоні, але тепер він по всім цим відповідям мовчить, – підсумував Ігор Артюшенко.

Повна версія ефіру:

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...