Зеленський хоче показати народу, хто винен в провалах: Ігор Артюшенко – про ймовірні ротації в уряді

79

На позачерговому засіданні Верховної Ради мають намір призначити нових міністрів, – пишуть українські ЗМІ.

Ймовірні ротації уряду обговорили в ефірі 4 каналу.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко вважає, що при нових призначеннях варто звертати увагу не на прізвища кандидатів, а на їх рішення. Політик зазначив, що в подальшому, дивлячись на рішення уряду, стане відомо, хто був найбільше зацікавлений в змінах.

Я би завжди дивився не по прізвищам, а по рішенням. Однією з причин, чому групі Коломойського не подобається Гончарук, в ЗМІ називають те, що вони не хочуть повертати гроші за Приватбанк. Це постійно публічно озвучується.

Я маю на увазі, що є проект закону про те, що в банки не можна повертати кошти, але можна заплатити компенсацію, він не голосується в Верховній Раді, ну і в принципі є публічна позиція.

Якщо наступний уряд ухвалить рішення, чи в суді по Приватбанку почне займати позицію, що можна повернути Приватбанк, тоді я буду розуміти, на кого вони зіграли. Чи так само якщо закон про комсенсацію прийде в Верховну раду і буде проголосований. Тоді питання: які будуть прийняті рішення? Тому що це люди – їм сьогодні один керівник сказав: «будеш у мене міністром будеш робити те і те», керівник змінився – ставляться вже зовсім інші задачі. Тому треба судити по конкретним рішенням, – сказав парламентар.

Ігор Артюшенко зауважив, що зміна уряду вигідна в першу чергу самому Зеленському.

– Мені здається тут багато бенефеціарів і тут не прийняте жодне рішення і кожен хоче виграти щось своє. Мені здається пан Зеленський хоче показати народу, хто винен в тих провалах. І тому вже оприлюднений темник по «Слугам народу», що їм треба критикувати уряд, – підсумував політик.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...