Жінку, яку підозрюють у вбивстві однорічної Олесі, взяли під варту

193
Фото: 061

Як ми вже розповідали, сьогодні, 5 червня, в Шевченківському суді відбувалося засідання щодо обрання запобіжного заходу «виховательки» яку звинувачують у вбивстві однорічної Олесі. Нещодавно суд виніс рішення.

Як повідомляє постраждалої сім’ї, суддя прийняла рішення залишити 51-річну Ірину С. Під вартою до 2 серпня. Крім цього постраждалою стороною визнаний й батько померлої дівчинки Едуард Гак, який раніше вважався свідком справи.

Скріншот з Facebook

Під час засідання переглядали відео, яке намагалася видалити підозрювана. Перегляд відбувався у закритому режимі без представників ЗМІ. За словами журналістки Марини Мойсеєнко побачене шокувало навіть прокурора.

Нагадаємо, 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала в себе на квартирі нелегальний дитячий садок. Оголошення розміщувала в Інтернеті. Він існував вже не один рік. Сюди 29 травня привели однорічну Олесю. Через деякий час дитина померла.

Лікарі констатували смерть внаслідок закриття дихальних шляхів шлунковим вмістом. Спочатку жінка говорила, що дівчинку привели до неї хворою. Однак правоохоронцям вдалося відновити відео, де видно, як «вихователька» кладе подушку Олесі на голову та зав’язує.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...