У Запоріжжі відбувається слухання щодо обрання запобіжного заходу няні, яку звинувачують у вбивстві дитини – відео

639
Скріншот з відео Марини Мойсеєнко

Сьогодні, 5 червня, о 9:00 в Шевченківському районному суді відбувається засідання щодо обрання запобіжного заходу «виховательки», яку звинувачують у вбивстві однорічної Олесі. У залі напружена обстановка.

Інцидент, який трапився в нелегальному «квартирному» дитячому садку, всіх шокував. Запоріжці розлючені та вимагають самосуду. Судді складно, адже з зали постійно лунають викрики розлючених громадян. Навіть прокурор переглядаючи відео, яке вчора з’явилося у соціальних мережах, не зміг це спокійно дивитися. Про це пише зі своїх стрімів журналістка Марина Мойсеєнко.

Звинувачена намагається виправдатися, говорить, що не винна у вбивстві. Їй загрожує 15 років тюрми або довічне ув’язнення. Засідання триває.

Нагадаємо, 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала в себе на квартирі нелегальний дитячий садок. Оголошення розміщувала в Інтернеті. Він існував вже не один рік. Сюди 29 травня привели однорічну Олесю. Через деякий час дитина померла. Лікарі констатували смерть внаслідок закриття дихальних шляхів шлунковим вмістом. Спочатку жінка говорила, що дівчинку привели до неї хворою. Однак правоохоронцям вдалося відновити відео, де видно, як «вихователька» кладе подушку Олесі на голову та зав’язує.

Читайте також: “Я не винна”: Вихователька запорізького нелегального дитсадка не має спеціальної освіти

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...