Жителі Запоріжжя знову забили на сполох через екологію

1406
Фото: Миколи Ралика

В соціальних мережах, запорізький активіст Микола Ралик попередив жителів Бабурки про екологічну небезпеку, яка на них чатує на вулиці.

«Громадський контроль показує, що на Бабурці сьогодні треба закривати вікна, бо пил дощем прибило до землі, а він стає причиною смерті до 500 000 європейців за рік. Вночі сморід був ще більший. А державного он-лайн моніторингу досі нема, бо громада тихо говорить про його необхідність. І еколабораторія пересувна стоїть», – пише він у Facebook.

На жаль, для Запоріжжя це «нормальна ситуація». Наша область є однією з найбільш навантажених областей за промислом потенціалом. Безумно, це дає робочі місця, приводить інвестиції, однак й повільно вбиває населення. Через небажання власників промислових гігантів дотримуватись всіх норм (вмикати фільтри), в повітря викидаються шкідливі речовини.

Очисні фільтри починають працювати, коли до Запоріжжя прибувають високопосадовці. Наприклад, 18 липня, разом з прибуттям новоспеченого президента Володимира Зеленського, з труб заводів перестав валити їдкий дим. На запитання журналістів «Forpost» до мера Володимира Буряка, в чому причина? Чиновник відповів: «так вітер дме».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...