Живий куточок: на курорті Запорізької області поблизу бази відпочинку утворили смітники (ВІДЕО)

118
Скріншот з відео

Сморід, хробаки, пацюки, гадюки – це не кадри з фільму жахів, а відзняте відео директором Приазовського нацпарку поблизу бази відпочинку «Любава» на Федотовій косі (смт. Кирилівка Якимівського району).

Нещодавно дописувачі у соціальних мережах спалахнули гнівом, через те, що відтепер туристам, які їдуть сюди на авто, треба сплачувати 200 гривень. У відповідь, чоловік постарався пояснити, куди підуть ці гроші, пише «РіаМелітополь».

Курорти все більше стають популярнішими, однак підприємці не поспішають дбати про побут. В результаті, утворюються несанкціоновані сміттєзвалища, які не тільки псують пейзажі, але й загрожують навколишньому середовищу. Зібрані кошти мають піти на приведення коси до належного санітарного стану.

Хочеться аби чиновники, власники баз відпочинку перестали сприймати Азовське море, як щось належне, а врешті почали вкладати кошти в міста та селища. Адже клієнтам може остогиднути специфічний сервіс й вони почнуть «окуповувати» заграничні курорти. Приїжджім також варто засвоїти, якщо приїхали на відпочинок, це не означає, що смітити можна на кожному кроці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...