Другий уряд Зеленського – це уряд українського олігархату: Ігор Артюшенко

203

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко зазначив, що новий уряд є представником олігархічних груп  Коломойського та Ахметова часів Азарова-Януковича.

Раніше слуги розповідали нам про народовладдя, про систему “ліфт”, про можливість народу обирати прокурора, прем’єра, будь-якого чиновника, натискаючи не екран телефону, або залишаючи коментар у Фейсбуці.
Де це все? Але в реальності за тиждень до призначення спеціально в інформаційний простір кинули прізвище Тігіпка, щоб перевірити реакцію людей, потім в останню добу прізвище змінили, але не змогли навіть набрати повний склад кабінету.

Шукали нових міністрів, ті відмовлялися, тікали за кордон…

І якщо раніше навколо кабміну був ореол молодих, незаплямованих облич, то тепер і його здуло, а на місце неофітів-хіпстерів прийшли представники двох олігархічних груп — Коломойського та Ахметова часів Азарова-Януковича.

Тому другий уряд Зеленського – це уряд українського олігархату. Сподівань, що він буде впроваджувати реформи, буде імплементувати законодавство Європейського Союзу, рухати нас на Захід не має. Бо не те у них завдання. Бо у олігархів і без реформ все добре,  – сказав політик.

На думку парламентаря головною метою минулого Кабміну було поглинання негативів, які були викликані діями влади.

 –  Впродовж року експерти та опозиція говорили про сценарій, який невдовзі буде розігруватися, з гарним царем і поганими боярами.
І їх передбачення справдилися.
Експерти казали, що Зеленський навмисно набрав уряд NoName, щоб як тільки рейтинги впадуть, з ними можна було легко попрощатися, зробивши міністрів цапами-відбувайлами.
І так і сталося! А народ це підтримав і сказав: “Правильно! Так їм і треба!”, – підкреслив нардеп восьмого скликання.

Ігор Артюшенко озвучив свої прогнози щодо подальших подій.

 – Але у мене є один оптимізм. Я сподіваюся, що після такої ганебної процедури призначення нового уряду та звільнення Руслана Рябошапки, омана перед очима українських виборців розвіється та нарешті розіб’ються рожеві окуляри.

Бо все, що обіцялося Зеленським рік тому не виконано і країна стає олігархічною, такою самою як навесні 2013 року – останнього року правління Януковича, – підсумував політик.

А яка різниця?Яка різниця які прізвища у звільнених міністрів, міністрів які прийшли, які ще прийдуть і які ще може навіть не народилися, якщо сценарій подальшого розвитку подій вже зрозумілий?На жаль, правда, – це сценарій песимістичний для держави, але події прогнозовані.Впродовж року експерти та опозиція говорили про сценарій, який невдовзі буде розігруватися, з гарним царем і поганими боярами. І їх передбачення справдилися.Експерти казали, що Зеленський навмисно набрав уряд NoName, щоб як тільки рейтинги впадуть, з ними можна було легко попрощатися, зробивши міністрів цапами-відбувайлами. І так і сталося! А народ це підтримав і сказав: “Правильно! Так їм і треба!”.Раніше слуги розповідали нам про народовладдя, про систему “ліфт”, про можливість народу обирати прокурора, прем'єра, будь-якого чиновника, натискаючи не екран телефону, або залишаючи коментар у Фейсбуці. Де це все? Але в реальності за тиждень до призначення спеціально в інформаційний простір кинули прізвище Тігіпка, щоб перевірити реакцію людей, потім в останню добу прізвище змінили, але не змогли навіть набрати повний склад кабінету.Шукали нових міністрів, ті відмовлялися, тікали за кордон…І якщо раніше навколо кабміну був ореол молодих, незаплямованих облич, то тепер і його здуло, а на місце неофітів-хіпстерів прийшли представники двох олігархічних груп — Коломойського та Ахметова часів Азарова-Януковича.Тому другий уряд Зеленського – це уряд українського олігархату. Сподівань, що він буде впроваджувати реформи, буде імплементувати законодавство Європейського Союзу, рухати нас на Захід не має. Бо не те у них завдання. Бо у олігархів і без реформ все добре.Але у мене є один оптимізм. Я сподіваюся, що після такої ганебної процедури призначення нового уряду та звільнення Руслана Рябошапки, омана перед очима українських виборців розвіється та нарешті розіб'ються рожеві окуляри. Бо все, що обіцялося Зеленським рік тому не виконано і країна стає олігархічною, такою самою як навесні 2013 року – останнього року правління Януковича.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Субота, 7 березня 2020 р.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...