“Фонд Порошенка” передав продукти і ліки для малозабезпечених мешканців Запорізької області

157

250 коробок з наборами першої необхідності прийняли в Запорізькій територіальній організації партії “Європейська Солідарність”. Допомога була закуплена за кошти “Фонду Порошенка”, розсортована в київському офісі «Європейської Солідарності» а потім передана по регіонах. Пакунки для адресної доставки в Запоріжжі готували партійці запорізького осередку «ЄС».

Кожна коробка містить ліки, продукти харчування а також рекомендації, як запобігти інфікуванню коронавірусом.  Допомогу отримають мешканці міста та області, які залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua. Платформа була спеціально створена для того, щоб кожен пакунок був переданий саме тим, хто найбільше того потребує. Як зазначив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, в Запоріжжі це – сім’ї ветеранів АТО/ООС, люди з інвалідністю та малозабезпечені  родини.

– Наразі проходить акція з допомоги малозабезпеченим родинам, ветеранам АТО, тим людям, які сьогодні найбільше потребують допомоги і співучасті. Тому що важка ситуація і в економіці, і в зв’язку з коронавірусом. Ці 250 коробок роз’їдуться по всій області на виконання перших заявок. Загалом їх вже зараз понад 1200. Звичайно, ми зобов’язались виконати їх всі, але це перша партія, якам поїде до зазначених категорій. В першу чергу це – сім’ї  ветеранів АТО, люди з інвалідністю і малозабезпечені родини,  – сказав Ігор Артюшенко.

В Запоріжжі перші пакунки адресатам передали партійці «Європейської Солідарності» – співробітники Запорізької територіальної організації партії, депутати міської ради, активісти і волонтери.

Лідер фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді, голова міської організації партії Олександр Константинов наголосив, що в сьогоднішні часи найважливіше – єдність суспільства.

– Солідарність і єдність суспільства проявляється саме в такі складні часи і сьогодні ми всі розуміємо, що разом з зовнішньою загрозою у нас є загроза внутрішня – епідемія.  Певна частина наших людей опинилися в достатньо складній ситуації, тому я радий, що сьогодні міська організація «Європейської Солідарності» приєднується до загальнонаціонального проекту і ми сьогодні продовжуємо разом з нашими прихильниками, з нашими партійцями надавати допомогу тим містянам, які її потребують, – відзначив Олександр Константинов.

Вже завтра набори від “Фонду Порошенка” попрямують до міст і селищ Запорізької області. Партійці  зазначають, що допомога не є разовою, і в складні часи «Європейська Солідарність» та її лідер Петро Порошенко не залишать українців сам на сам з проблемами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...