Мешканці Запоріжжя створили ціле пташине містечко – фото

152
Ще до Великодня, 7 квітня мешканці Запоріжжя створили у центральному парку “Дубовий гай” ціле пташине містечко. Більше сотні будиночків для птахів розвісили на деревах у парку. Шпаківні вийшли на різні смаки та потреби, учасники акції розвісили будиночки для цілий пташиних родин та маленьких сімей.

Гуляючи на великодні свята, мешканці Запоріжжя стали свідками перших поселень у новостворених помешканнях. Пернаті друзі відразу звернули увагу на новобудови, а тому стали поселятися без зволікань. Зараз, у частині парку, де розташовані шпаківні панує метушня  та пташиний спів.

Будиночки для птахів виготовляли в рамках фестивалю Шпаківень. Долучилися діти, дорослі та цілі організації. Результатом задоволені, адже більше сотні птахів отримали нові, чисті та комфортні будиночки. Акція особливо сподобалася дітям, які мали можливість виготовити та розфарбувати шпаківню самостійно. Організатор фестивалю Василь Бушаров запевняє, що акцію будуть проводити і надалі, чоловік впевнений, що кожен будиночок обов’язково отримає свого господаря.

Гу

 

загрузка...