На Запоріжжі, відсторонений за хабар голова, пробував силою захопити сільську раду

1907

Вчора, ближче до вечора, колишній голова Григорівської сільської ради Сергій Кущ, якого не так давно відсторонили від обов’язків за отримання хабара в особливо великих розмірах, вчинив дебош та намагався силою захопити сільську раду. Про це повідомляє сайт Вместе, посилаючись на власного кореспондента на місці інцидентну.

Повертати собі владу, після перебування в СІЗО, Сергій Кущ прибув з групою підтримки. Не надавши жодних документів він та його товариші вимагали у співробітників сільської ради покинути кабінети. Спроби з’ясувати імена людей, які прибули разом з Сергієм Кущем, не увінчалися успіхом, вони так і не представилися. В наслідок спроби силового захоплення постраждала місцева депутатка. На місце викликали поліцію, яка буде розбиратися у даному інциденті.

Про ситуацію що склалася, повідомляє також керівник охоронної фірми “Миротворець” Олександр Аганін, він також опублікував відео з місця подій.

Захват власти в Запорожской области Запорожском районе с Григорьевка в сельском совете и говорить разные гадости на…

Опубліковано Aleksandr Aganin 14 травня 2018 р.

Пізніше з’ясувалося, що один з товаришів Сергія Куща, який найбільш активно виступав і відмовлявся називати своєї ім’я є адвокатом. Його ім’я Сергій Гайдук і він обслуговує партію “Батьківщина”. Також є інформація, що адвокат перебуває у дуже міцних зв’язках з сумнозвісними у Запоріжжі Куценком та Колесніковим, чиї інтереси, у тому числі земельні, лобіює згори нардеп Сергій Соболєв.

У самого ж  Куценка в Генпрокуратурі далеко не найкраща репутація – прокурор є фігурантом зразу шести кримінальних справ, пов’язаних із земельними махінаціями. Його разом з депутатом Запорізької районної ради В’ячеслав Колесніковим звинувачують в заробітку на інвентаризації земель Запорізького району (мова йде про майже 2,5 мільйони гривень) і в розподілі земельних ділянок на ім’я близьких та дальніх родичів. Також з іменем Куценка пов’язаний ще один скандал. Він звинуватив главу Запорізької облдержадміністрації Костянина Бриля в присвоєнні землі і заявив, що в ГПУ на керівника регіону заведено справа. Але, як з’ясувалося пізніше, ніяких кримінальних справ на Бриля в ГПУ не заводили.

В жовтні минулого року Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Куценко підлягає звільненню, а посада за ним зберігається лише тому, що він пішов у декретну відпустку.  Згідно з законом звільняти таких співробітників відомство не має права.

Загрузка...