“Парк для людей”: у Запоріжжі хочуть перейменувати та оновити парк Яланського

255
Фото: facebook.com

Почати активісти вирішили з анонсування проведення безстрокового Фестивалю спортивних розваг, який відбудеться у парку вже 16 травня. Про це повідомяють на офіційній сторінці громадської організації “ЕКО Центр”.

Як зауважують в ГО, мета фестивалю – поступово наповнити парк спортивними подіями та розвагами, зробити місце людним та комфортним для активного відпочинку.

За словами організаторів, у парку будуть відбуватись ігри і заняття з таких напрямків: бадмінтон, волейбол, настільний теніс, катання на роликах, ранкових та вечірніх занять з йоги, цигун, фітнесу та іншого, загальної фізичної підготовки, підтягування та віджимання.

Починаючи з 7-00 ранку і до 21-00 вечора 16 травня, можна бути прийти та взяти участь у спортивних заняттях та розвагах. Кожен може прийти зі своїми спортивними аксесуарами та знайти місце для спортивних занять, або, взяти у наметовому таборі деякі спортивні знаряддя.

Крім того, в ГО «ЕКО Центр» заявили, що в парку Яланскього планують відновити дитячий майдинчик, на якому діти до 6-7 років зможуть погратися у будь-який час.

“Це дуже важливо, коли батьки можуть займаються спортом у той час, коли їх діти граються на дитячому майданчику”, – кажуть активісти.

Також для створення майбутнього та сучасного парку в “ЕКО Центрі” зібрали дизайн-проектну команду та розповіли, що ідея перейменувати парк в Яланскього в парк Громади, так як саме громада відстояла його право на існування.

“Ідея перейменувати парк Яланського у парк «Громади» вже давно вітає у повітрі. Громада захистила парк, громада і створить новий парк! Нова проектна команда починає працювати вже з 16 травня, це рівно місяць, як ми встановили перший намет та розпочали безстрокову акцію по захисту парку Яланського від знищення! Чудова нагода для творчого продовження! Всі ідеї та пропозиції щодо нового дизайну та наповнення парку будуть збиратися та викладатися на голосування на нашій офіційній сторінці у ФБ. Слідкуйте уважно та долучайтеся до обговорення майбутнього парку «Громади»!”

Нагадаємо, що раніше на громадських слуханнях було прийнято рішення про збереження парку Яланського. Але у міській раді результати слухань прийняти відмовились.

Читайте також: Документ: хто з членів Запорізького виконкому підтримав знищення парку Яланського

Загрузка...