У Запоріжжі відбудеться допрем’єрний кінопоказ документального фільму «Тато»

111

14 березня, у кінотеатрі ім. Довженко до Дня українського добровольця відбудеться допрем’єрний кінопоказ документального фільму «Тато» режисерок Лариси Артюгіної і Марти-Дарії Клінави.

«Я готовий битися заради п’ятнадцяти сантиметрів української землі» – Вован, «Тато».

«Тато» – це фільм про добровольця Володимира Самоленка, який пішов захищати Україну добровольцем батальйону «Донбас» навесні 2014-го року, з самого початку війни. Був поранений в Іловайську, загинув в 2015 році під Дебальцево.

Побратими запам’ятали Вована простою, щирою людиною, якій було нічого не шкода для людей. Він був готовий віддати своє життя заради птнадцяти сантиметрів української землі. І віддав його. А от для Олі він був і батьком, і найкращим другом.
Щоб відповісти на свої важливі питання, Оля вирішує зустрітися з його колишніми товаришами по службі. По крихтах вона збирає спогади про останні тижні життя батька. Чому він пішов воювати? Що йому довелося пережити? Героїня відкриває батька з іншого боку: не тільки як сім’янина, але і, як людину до останнього подиху, відданої своєму громадянському обов’язку.

Для довідки: Володимир Самоленко, позивний Вован, пішов захищати Україну добровольцем батальйону «Донбас» навесні 2014-го року, з самого початку війни. Був поранений в Іловайську, загинув в 2015 році під Дебальцево, але тільки через два роки після смерті, сім’ї вдалося поховати його в рідну землю.

загрузка...