У Запоріжжі судили чоловіка, який закликав приєднатися до Новоросії у соцмережах

29
Фотоілюстрація

У Запоріжжі судили чоловіка, який в соціальній мережі “Однокласники” закликав приєднатися до так званої “Новоросії”. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Запорізької області.

Встановлено, що запоріжець розміщував на своїй сторінці в «Однокласниках» дописи із закликами підтримати приєднання Південно-Східних областей України до складу Новоросії. Серед публікацій була й ілюстрація з текстом: «Нужно отсекать Украину от моря и признавать Новороссию».

Відомо, що чоловік радикально налаштований  і не сприймає державну владу в Україні. Неправомірну діяльність зловмисника було викрито та задокументовано.

Проводилося розслідування за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Ленінським районним судом м. Запоріжжя винесено обвинувальний вирок.

З урахуванням того, що засуджений раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, скоїв вперше злочин середньої тяжкості та визнав свою вину йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням положень ст. 75 КПК України щодо звільнення від відбування з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...