У Запоріжжі затримано групу осіб, які відібрали у людей 30 квартир – прокуратура

504
фото: google.com

Прокуратура Запорізької області повідомляє про викриття злочинної схеми групи осіб, які, практично за рік, за допомогою злочинних схем заволоділи 30 квартирами. Ошуканими виявилися сім’ї малозахищених верств населення. У групу входять співробітники суду, правоохоронних органів та юстиції.

Відтак, під  час  досудового  розслідування   встановлено, що  організованою групою із 7 осіб, у тому числі працівників судових, правоохоронних органів та органів юстиції, за попередньою змовою у Запоріжжі налагоджено шахрайську схему привласнення квартир та будинків мешканців міста, шляхом обману та зловживання довірою громадян. Жертвами вказаних шахрайських дій ставали представники соціально-незахищених верств населення, насамперед самотні особи похилого віку.

За розробленою схемою, шахраї переоформлювали житлові приміщення громадян на себе або підставних осіб, шляхом використання підроблених довіреностей, укладання нікчемних договорів купівлі-продажу, дарування, передачі  об’єктів нерухомості до уставного фонду юридичної особи тощо, вводячи при цьому власників в оману або оформлюючи документи від імені вже померлих осіб. У подальшому здійснювалось переоформлення майна у нотаріальному або судовому порядку, за необхідності – навіть фізичне виселення потерпілих.

У такий спосіб упродовж 2017-2018 років зловмисники незаконно заволоділи понад 30 квартирами та будинками, частину з яких продали на користь доброчесних покупців, – йдеться на сайті прокуратури.

Читайте також: Риэлторов-организаторов преступной схемы задержали в центре Запорожья — видео

загрузка...