В Бердянську призначили нового керівника «Центр допомоги учасникам АТО»

13

Голова Бердянської РДА – Ірина Півень представила нового керівника Центру. Про це повідомила Бердянська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook.

Ним став Олександр Солощенко – учасник АТО, голова ГО «Ветеранське братерство Бердянськ». Олександр розповів учасникам зустрічі про своє бачення основних завдань і пріоритетів в роботі районного Центру допомоги учасникам АТО.

Діяльність Олександра спрямована на підвищення ефективності роботи по лікуванню, реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих.

Керівник координує взаємодію Центру з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, сприяє взаємодії громадських організацій учасників АТО з цими установами, підприємствами  та організаціями всіх форм власності.

В районі статус учасникам АТО встановлено 239 мешканцям. Пільгами на житлові-комунальні послуги з початку року скористалися 224 людини.

За матеріальною допомогою для розв’язання побутових питань звернулися 8 осіб, з яких 6 вже отримали виплати на загальну суму понад 6300 гривень.

За інформацією управління у Бердянську та Бердянському районі ДУ Держгеокадастра в Запорізькій області, протягом півріччя було подано 67 заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок.

  • Осипенківського СОТГ – 23 ділянки.
  • Берестовській СОТГ – 31 ділянку.
  • Дмитрівської сільради – 13 ділянок.

На 50 звернень вже надано дозвіл на розробку проектної документації на загальну площу в 97,1778 га. За 17 клопотаннями отримані аргументовані відмови.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...