Адвокат-мандрівник із середнім доходом та великими амбіціями: що задекларував новоспечений “слуга народу” в Запорізькій міськраді

623

“Форпост” продовжує знайомити читачів із новими обличчями в Запорізькій міській раді. На черзі молодь із пропрезидентської партії.

Дмитро Гладкий – 33-річний адвокат, офіційно значиться директором Адвокатського об’єднання “Гладкий, Яценко та Партнери”. В міськраду прийшов від партії “Слуга народу”, але зазначив себе як безпартійний.

Не дивлячись на свій молодий вік, Дмитро Гладкий вже досить відомий в Запоріжжі адвокат. Починав у адвокатській фірмі “Грішин та партнери”, але невдовзі, разом зі своїм нинішнім партнером Яценком, пішов від Грішиних та створили власну фірму.

Відомість Гладкому принесли не судові засідання з гучних справ, а активна громадська діяльність. Таким чином він і потрапив до партії.

Однак, знаючи закони, Гладкий знає як їх і обійти. Адже його декларація, та те життя, яке він показує у соцмережах – трохи не в’яжуться між собою.

Так, Гладкий вказує у декларації свою молоду дружину – Гладку Ольгу. В подружжя немає проблем із житлом: вони мають декілька квартир, одна з яких належить дружині Дмитра, ще одна наполовину його матері, і дві особисто йому.

Дві автівки – KIA CEED та Volkswagen Polo теж належать кожному з подружжя.

Дмитро вказує у декларації корпоративні права, юридичні фірми, роботу за сумісництвом і навіть членство.

Стосовно заробітку та грошових активів, то у Гладкого все досить скромно. Так, за основним місцем роботи він отримав 53 000 гривень за рік. Там же отримав дивіденди – 50 000 гривень, а за сумісництвом заробив 23 208 гривень. Таким чином його дохід на місяць складає трохи більше 10 000 гривень.

Стосовно грошових активів, то на банківському рахунку Дмитро вказує 113 517 гривень та 300 000 гривень готівкою.

Дружина Дмитра, судячи з його декларації – не працює.

Але, якщо подивитись соцмережі Дмитра, то можна побачити, що він із дружиною полюбляє подорожувати та відпочивати на недешевих курортах – в горах, наприклад. Це, звичайно ж, викликає питання, наскільки чесно адвокат заповнив декларацію та чи всі доходи вказав?

Читайте також: Кабмін узгодив нового голову Запорізької області

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...