Аналіз декларацій очільника Запорізької області за чотири роки

1283

Наприкінці грудня 2020 року, під час заворушень у Запорізькій обласній раді, Запорізька обласна державна адміністрація отримала нового очільника області – Олександра Старуха.

Олександр Старух людина для області не нова, він вже колись виконував обов’язки голови області, та багато років був депутатом обласної ради, а також займався громадською діяльністю у неприбуткових організаціях. Балотувався від партії “Батьківщина”, був помічником народних депутатів четвертого та сьомого скликання.

Поки чоловік будує політичну кар’єру, забезпечувати родину взялася дружина політика. Про це можна дізнатись дивлячись на декларацію пана Олександра за 2017 рік   та наступні за нею.

Сам пан Олександр за чотири роки ніякого доходу не отримував. Але в нього були заощадження з яких він щорічно витрачав по 500 доларів.
Єдина в родині автівка належить також дружині.

Та сказати, що на Олександра Старуха нічого не зареєстровано, не можна. У нього є 20 соток землі та велика (на 135 м.кв.) квартира. Все інше нерухоме майно належить пану Олександру або частково, або належить його дружині.

Декларації Олександра Старуха за 2017, 2018, 2019 та 2020 роки можна передивитися за посиланнями.

Читайте також: На Запоріжжі вандали орудували на могилах (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...