На фоні новин про надмірні премії міністрам на місцях відбувається скорочення виплат, – Ігор Артюшенко в ефірі 5 каналу

72

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку. Про це прем’єр особисто написав у Facebook, повідомляє 5 канал.
В ефірі програми «ІнфоДень» тему обговорив народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

– Відставка Гончарука в першу чергу потрібна Ігорю Коломойському зі зрозумілих причин, і, звичайно відставка на сьогоднішній момент точно розбалансує навіть те, що залишилось в балансі…
… Тобто дуже важко буде світовій спільноті доказувати те, що Україна рухається шляхом реформ, коли в нас кожні півроку змінюється прем’єр-міністра.

Політик зазначив, що уряд має нести відповідальність за зміни, які відбулись в країні в результаті його діяльності. В якості прикладу Ігор Артюшенко навів події в Запоріжжі – сьогодні в ЗМІ оприлюднили документ за підписом першого заступника голови ЗОДА Івана Федорова, в якому він просить керівників установ розглянути питання щодо скорочення премій працівникам закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Причина – обмежений фінансовий ресурс обласного бюджету.

– На фоні новин про надмірні премії міністрам на місцях відбувається скорочення виплат. І за це звичайно Уряд має нести відповідальність, – сказав парламентар.

Ігор Артюшенко окреслив своє бачення наступних подій в країні.

– Країна все далі буде йти в телевізор в форматі «гарний цар, погані бояре». Видно, що цій владі зручна така механіка керівництва країни. Тобто є цар, на нього всі моляться. Частина народу його любить, хто не любить, на того не звертають уваги будь якими способами, або, ще краще – в тюрму.
Як цьому протидіяти? У нас є, в принципі, один успішний кейс, це акція «Ні капітуляції».

Політик також пригадав й інші акції, на яких українці вимагали від влади не «сдавати» країну. Це заходи на День Незалежності, акції ветеранів до Дня захисника та Дня ЗСУ.

– Якби не ці акції все могло би бути ще гірше, – підсумував Ігор Артюшенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...