Нова командна Буряка – 2020 та чим це нагадує Сіна

47

На 47-й сесії Запорізької міської ради, яка відбулася в середу 29 січня, міський голова Запоріжжя виступив із заявою. Він повідомив, що має амбітні плани в політиці і буде балотуватися на виборах до місцевих органів влади. Також усі дізналися – Буряк знову формує нову команду. Нова стара, напевно вже в минулому, а тому Буряк закликав депутатів міської ради об’єднуватися, заради ще новішої.

Народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко нагадав запоріжцям, що пошуки нової команди це вже не перша історія в місцевій політиці, свого часу перед Олександром Сіном стояли такі ж виклики.  Також Артюшенко наголосив на нерозбірливості у харчах, та відмінності між новою командою-2019 та новою командою – 2020.

1. Щодо політичної послідовності.

Нова команда мера на 100% відрізняється від “команди Буряка” формату літа-2019. Все ж місто пам’ятає сотні бордів та ті монументальні обличчя на них. Куди вони всі поділись??? Видно, пройшла любов?

2. Про нерозбірливість у харчах.

Всі обличчя нової “команди Буряка” – це принципові борці з Буряком 2015-2019. Так нещадно і принципово вони критикували, виступали, заявляли та писали кляузи на міського голову, що тепер вирішили об’єднатись і задушити очільника міста в обіймах. Отака от принципова любов??.

3. Про професійний менеджмент. Команда мера-2019 – це люди, які хоч і програли на виборах, але десь по 10% довіри запоріжців отримали. Тому пан Буряк розібрався в ситуації, знайшов винних і….. запросив в нову команду тих, хто на останніх виборах отримав по 1,5%-2,5% голосів!
Так і до мишей можна ж ….?

А якщо серйозно, то з болем думаю про гроші запоріжців, які вони віддали в бюджет міста. Бо нова команда міського голови голодна, нерозбірлива в їжі і чудово розуміє, що у них є тільки півроку на харчування.

Сподіваюсь, що опозиційні сили, громадські активісти та журналісти максимально прискіпливо будуть за цим дивитися, перевіряти та зупиняти.

Бо чомусь згадується Олександр Сін формату 2014-2015. Той теж шукав нову команду та кістки зі столу розкидав.

Тільки обране для вас у телеграм каналі Форпост – @forpost_zp Долучайтеся!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...