Олександр Палій назвав у Запоріжжі найбільші загрози 2019 року

179

Відомий український політолог Олександр Палій днями побував у Запоріжжі. Тут він зустрівся із студентами двох навчальних закладів – Запорізького національного машинобудівного та Запорізького медичного. Для молоді він прочитав лекцію на тему “Історія України крізь призму сьогодення”.

Основну увагу політолог акцентував на тих геополітичних процесах в Україні, що відбуваються протягом останніх кількох років. Також розказав студентам про політичні та кримінальні зв’язки деяких кандидатів у президенти між собою та з найбільшим ворогом України.  Якою сьогодні є найбільша загроза для нашої державності і самих українців політолог розповів у ході лекції.

“Серед найбільш рейтингових кандидатів ми маємо сьогодні Юлію Тимошенко, яка по-суті є членом кремлівської мафії, що тісно зв’язана з найбільшим ворогом України через газові афери.  Мафія Тимошенко виросла на тих аферах і продовжує від них залежати. Я переконаний, у Путіна є достатньо компромату на неї, а щоб він не був обнародуваний, Тимошенко робитиме все, що скаже їй президент Росії. Це значить, що всі зусилля, смерті бійців та мирного населення будуть даремними, бо вплив Кремля на Україну повернеться, але цього разу він буде ще більш болючим для нас. Наївність та довірливість українців може згубити країну, ось що є найбільш небезпечним.

 Тимошенко продовжує підтримувати значна частина населення, люди забули як вона, свого часу відкликала свій підпис, коли Україна робила перші кроки щодо вступу в НАТО. Маніпуляції Путіна в 2008 році, що були пов’язані з газом ще тоді говорили, що Росія вдасться до збройної агресії, ще тоді варто було заручитися підтримкою світу, може б зараз ми не мали окупованих ворогом територій. Але ж Тимошенко, при першому дзвінку Путіна помчала до Росії, підписала там все, що їй підсунули і відкликала свій підпис у заяві про членство в НАТО. Ви думаєте це було на користь країні, тоді Тимошенко думала про Україну? ЇЇ газові угоди з’їли в сукупності весь річний бюджет країни, це понад 35 мільярдів гривень, за які можна було прокласти асфальтом усі дороги в України чи фінансувати, за мірками 2008 року, українську армію протягом 20 років. Я думаю, що пішла вона на ті угоди через свої зобов’язання перед Росією. Ті, хто підтримує Тимошенко або не знають про її маніпуляції, або про них забули. Так, Тимошенко хороша актриса і говорить дуже переконливо, але як правило чесності в її словах немає, це підтверджують також  усі мені відомі рейтинги брехунів.

З іншого боку ми маємо ізраїльську мафію, я зараз кажу про Коломойського-Зеленського. Мета першого висмоктати усі ресурси з країни, як це було зроблено на прикладі «Приватбанку», «Укрнафти» та інших підприємств. Коли Зеленський забезпечить потрібне збагачення Коломойському, країну просто здадуть, ось у чому реальна небезпека.

В залежності від нашого вибору, загроза йде з Росії. Пригадуєте поему «Енеїда» Котляревського? Там ми можемо знайти величезний перелік українських страв, про які сучасні українці навіть не чули. Все українське прагнули знищити протягом багатьох років. Україна понад 250 років була позбавленою власного вибору. Ще у 1755 році Росія закрила для України можливість торгівлі зі світом, все було зав’язаним на Москві. Тільки 2 роки тому, коли асоціація з ЄС почала діяти, ми отримали ті втрачені у 18 століття можливості. Давайте глянемо на результат за цих 2 роки: на 55% збільшився експорт українських товарів до Європи. Станом на сьогодні це половина загального експорту з України. Так, на разі це , у переважній більшості сировина, яка істотно на українську економіку поки не вплинула, але процес  пішов.

Президент Петро Порошенко анонсував подальші кроки, розвиток конкретних сфер української економіки, залучення інвестиції. Чи можемо ми не вірити Порошенку після того, як він відкрив для українців кордони, зробив боєздатною армію та самостійною церкву, через отримання Томосу?

Томос – це духовна незалежність і визнання світу, з точки зору історії це мега важливий крок. І те, що Константинополь підписав відповідний документ свідчить про довіру до України та надання їй переваги перед  Росією у цьому питанні. І в цьому, беззаперечно, заслуга нашого діючого Глави держави, зазначив Олександр Палій.