Українці порадили Денису Шмигаю читати Вікіпедію

163

Сьогодні ми писали про невігластво, яке продемонстрував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму дописі про Другу світову війну та те, що вона увірвалася домівки українців 22 червня 1941 року.

Після того, як у соціальній мережі Фейсбук прості українці вказали прем’єру на помилку він продовжив допис, але замість того, щоб виправити, або видалити цю помилку, Шмигаль назвав зауваження українців спекуляцією та піаром.

UPD. 1 вересня 1939 року на Львів були скинуті перші бомби. Хоча війна і почалася у вересні 1939-го, саме у червні 1941 вона стала трагедією для ВСІХ українців та на ВСІЙ території України.
22 червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни. Прошу не використовувати трагічні події нашого минулого для піару та спекуляцій – продовжив всій допис Денис Шмигаль.

Українці у відповідь назвали його невігласом та радять почитати Вікіпедію. А відомий блогер із Запоріжжя Юрій Гудименко припускає, що це не випадкова помилка, а позиція, щоб, цитуємо: “Я так дивлюся, позиція «і вашим, і нашим, і увечорі дома» плавно трансформується у «і нашим, і вашим, і увечорі на…”

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...