“Зеленський є заручником власних нездійсненних обіцянок”, – Ігор Артюшенко

116

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко взяв участь в обговоренні політичної ситуації та останніх подій, що трапилися в країні.

В ефірі телеканалу “Прямий” Ігор Андрійович сказав, що причиною лиха, яке зараз творить центральна влада є її залежність від обіцянок, які були дані на стадіоні рік тому, в той час, коли розуміння реального стану справ і приблизно не було.

Детальніше точка зору політика у його прямій цитаті.

Зеленський є заручником власних нездійсненних обіцянок. Він і його команда публічно наговорили на стадіоні та на відомому телеканалі, який є у спільній власності Медведчука та Коломойського, побрехеньки про тотальну корупцію в країні, свідомо обдуривши українців. А тому виборці, після обрання його президентом тепер справедливо питають з нього, чому ж відсутні факти корупції та “де посадки”?

І те, що сучасна влада займається політичними переслідуваннями п’ятого президента, розуміє кожен адекватний українець. До того ж, вочевидь це розуміє і світова спільнота.

Побачивши реакцію лідерів західних країн-партнерів та масову підтримку Петра Порошенка з боку громадянського суспільства, влада перелякалася і терміново змінила запобіжний захід з найважчого на найлегший, що є юридичним трешем і тільки засвідчує виключно політичну причину абсурдних справ.

Слуги відступили назад, але переслідувати проукраїнське середовище вони не припинять, бо у них таке завдання від Москви – атомізувати, дискредитувати і знищити проукраїнське політичне середовище в Україні.
Наступним невіглаством влади стала абсурдна кримінальна справа проти Порошенка щодо Томосу.
Якщо слідувати логіці слуг, то наступного разу ДБР повинно викликати на допит Володимира Великого за те, що той хрестив Русь, що призвело до релігійної ворожнечі на той час.

Опозиції необхідно готуватися до загострення політичної боротьби, бо вектор країни змінюється на проросійський, а тому кожен український патріот, волонтер, ветеран та проукраїнський громадський активіст не можуть себе відчувати безпечно.

Зеленський є заручником власних нездійсненних обіцянок. Він і його команда публічно наговорили на стадіоні та на…

Gepostet von Ігор Артюшенко – офіційна сторінка am Freitag, 19. Juni 2020

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...