Ім’я запорізької доцентки знайшли серед учасників сепаратиського заходу

1369
доцентки
Хочеться вірити, що ім’я цієї доцентки потрапило до списку випадково, але якщо ні, то варто на цю ситуацію звернути увагу СБУ. Мова йде про  доцентку Запорізького національного технічного університету Г.Л. Козіну. 

На електронну адресу українських викладачів-науковців  активно надходять різноманітні запрошення на різного роду наукові конференції. Нещодавно розсилали запрошення на захід, який відбудеться у Криму. Тема науково-практичної конференції, (увага!) – Проблеми інформаційної безпеки, дата проведення – 15-17 лютого. Все б нічого, але вказана адреса чітко вказує на те, хто організовує цей захід і про інформаційну безпеку якої країни йтиме річ на зустрічі. Вказана адреса – Республика Крым, Россия. Тож виходить, що наша українська викладачка буде трудитися на благо інформаційної безпеки країни-агресора, який вбиває українських солдатів та мирних жителів, а  також і без конференції дуже вміло використовує пропаганду Кремля.

Ім’я запорізької доцентки вказано у складі комітету конференції. Вельми цікаво, з якими настороями з “російського Криму” повернеться жірка- науковець, та яку інформацію вкладатиме у вуха запорізьких студентів.

Інформацію про захід “Forpost” отримав з власних джерел.
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...