Фоторепортаж з акції на Майдані Героїв у Запоріжжі

577

Сьогодні Запоріжжя долучилося до всеукраїнської акції “Ні капітуляції!”. Захід проходив традиційно на Майдані Героїв, де в час революції Гідності запоріжці відстоювали європейський шлях України. З того часу пройшло 6 років і громада знову мусить нагадувати владі про те “святе” чим нехтувати вона не дозволить.

Захід приурочити річниці президентства Володимира Зеленського, який, за словами учасників акції, веде країну до капітуляції. Початком заходу став Гімн України та хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих воїнів.

Спікери нагадали, що з початку року загинуло більше бійців, ніж в аналогічний період минулого року. Це в укмовах так званого розведення військ, на яке всупереч багатьом військовим пішов Президент України.

“Сьогодні ми питаємо Володимира Зеленського, що доброго дало нам розведення, яких результатів досягнуто, якщо домовленості були, то чому зараз гине більше бійців?” – прозвучало на Майдані Героїв.

До мікрофона підходили усі, хто мав що сказати і хотів це публічно озвучити. До присутніх зверталися ветерани АТО, волонтери, місцеві поети та просто молоді активісти.

“Нашим завданням сьогодні є робота над тим, щоб українці більше не робили легковажного вибору. На цьому нам слід зосередитися і працювати зі свом оточенням. Росія агресор і наш ворог, поки вона існує у сьогоднішньому вигляді, ми будемо відчувати її агресію. Росію треба вбити спершу в своїй голові та ілюзіях свого оточення. Ставте собі складні запитання та шукайте на них складні відповідді, бо все, що просто –  це Зеленський” – сказав виступаючий Олексій Коваль.

Бійці та волонтери застерегли Зеленського від фатальних помилок і нагадали – є речі, які український народ не пробачить!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...