У Запоріжжі затримали шумного АТОвця, який намагався зірвати сесію – фото

1218
Фото: Forpost

Сьогодні, 22 березня проходить сесія Запорізької обласної ради. День розпочався з конфліктів та сутичок. До приміщення обласної ради прийшли учасники бойових дій, приблизно чоловік 40-50.

Про свій прихід вони повідомляли протягом кількох днів у соціальних мережах, відразу заявляли про можливий зрив сесії. З невідомих причин до Запорізької обласної ради пришли меншою мірою запорізькі АТОвці, левова частка складалася з херсонських та дніпровських. Про це журналісти дізналися, почувши розмови чоловіків між собою.

На вході до приміщення чоловіків зустріли поліцейські та бійці Національної гвардії. Враховуючи настрої та поведінку протестуючих, їх вирішили не впускати. Це сильно обурило мітингувальників і вони почали висловлюватися нецензурною лексикою. Така поведінка тільки загострила ситуацію. Чоловіків просили пройти до зали, де до них згодом вийдуть і поспілкуються. Та пропозиція їх не влаштувала, бо мали намір пройти на саму сесію.  Пізніше, кількох представників все ж впустили.

Постоявши біля трибуни деякий час, вони попросили слова. Депутати мусили вирішити – надавати їм можливість виступити чи ні. Голосів не вистачило, депутати не надали дозволу на виступ, тож активісти покинули залу. В холі їх очікували інші мітингувальники. Гучні заяви та агресія змусила правоохоронців затримати одного з найбільш активних чоловіків. Затримання відбувалося на вулиці, Віталій Олешко чинив опір. Його посадили в поліцейську машину і повезли до відділку.

Фото: Forpost

Нагадаємо, сьогодні до облради прийшли близько 50-и АТОшників, що намагаються пройти через кордон нацгвардійців та поліцейських та потрапити до сесійної зали. Від влади вони вимагали повернути земельні ділянки, призначені для ветеранів АТО, та надати їм пільги. Причиною недопуску АТОшників стали їхні демонстративні заяви про зрив сесії та агресивна поведінка.

Читайте також: Запорізький «опоблоківець» Балицький ходить до Ради з пістолетом — відео

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...