У поліклініці Запоріжжя троє чоловіків розпилили невідому речовину, померла молода людина

15241
У запорізькій поліклініці №2, що у Шевченківському районі Запоріжжя, по вулиці Авраменка сталася трагічна подія. Троє чоловіків вийшовши з кабінету травматолога розпилили у холі закладу невідому речовину, від чого, ймовірно, на місці і померла молода жінка. Інцидент трапився близько 15 години, сьогодні 24 квітня. Про це журналістам Forpost стало відомо з власних джерел.

Очевидець повідомляє: “Коли я зайшла до поліклініки, все було навстіж відчинено, а біля входу стояло дві карети швидкої допомоги. Всередині дихати було дуже важко, пекло в горлі і паморочилося в голові. Люди, що були поруч метушилися і панікували. Згодом з’ясувалося, що молода жінка, яка спускалася сходами вдихнула отруту і незадовго померла. Особисто я вже була свідком того, що до поліклініки прийшли родичі померлої, вони опитували свідків і пробували розібратися в ситуації. Кажуть, що в загиблої жінки миттєво стався набряк дихальних шляхів, що спровокувало смерть – розповіла пані Світлана”.

Інші мешканці району повідомили, що чули і бачили як на скаженій швидкості з сиреною мчала машина з надписом “лабораторія”. Всі подумали на антитерористичні навчання, які анонсували напередодні. А після інформації про подію, яка облетіла мікрорайон, почали складатися пазли. Факт розпилення невідомої речовини в холі поліклініки та смерті людини підтвердила прес-служба поліції. Тіло жінки відправили на експертизу, після проведення якої, точно можна буде назвати причину смерті.

Інцидентом, що трапився займається поліція, на разі чекаємо офіційних коментарів з подробицями.