Колишній в’язень Кремля Євген Панов балотуватиметься від “ЄС” на пост міського голови Енергодара

1671

Вчора на о. Хортиця в Запоріжжі відбулася конференція Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”.

На заході обирали, а далі представляли команду партії на всіх рівнях. Про кандидата на пост міського голови Запоріжжя, а також кандидатів у депутати міської та обласної ради Форпост писав раніше.

Кандидатом на пост міського голови Енергодара став колишній в’язень Кремля Євген Панов.

Євген Панов – ветеран АТО, воював у рядах Збройних Сил України у найгарячіші роки російсько-української війни на Донбасі, політичний в’язнень путінського режиму, член виконавчого комітету Енергодара, один з засновників ГО «Енергодарське об’єднання – захисники України».

На долю Євгена за п’ять років випало чимало викликів: війна, тортури. Але саме вони загартували його характер та волю. З’явилось бажання та сили змінити на краще своє рідне місто.

«Вперше в місті Енергодар з’явилась політична сила, що об’єднала людей, які хочуть бачити Енергодар європейським містом – не тільки географічно, але і ментально. Ключові тези нашої команди – це турбота про людей, безпека для людей, комфорт для людей та економіка для людей. Моя команда простих людей, але важливих професій – це юристи, економісти, медики, педагоги, психологи, енергетики, військові, волонтери, підприємці, які готові боротися за довіру людей і відстоювати їх інтереси у всіх сферах. Енергодарська команда не має відношення до жодних бізнесово-політичних груп, та в наших списках не буде жодного «колишнього» депутата. Я хочу, щоб Енергодар став зручним містом для кожного енергодарця, незалежно від віку та соціального статусу. Я вмію слухати і радитись. Готовий сприймати критику, зауваження і пропозиції. Зауважу, що маю нульову терпимість до проявів несправедливості та корупції, тому, головний та першочерговий захід – знищення корупції. Я гарантую, що зроблю процес розподілу бюджету відкритим для кожного. Так формується влада людей і довіра людей до влади. І для цього необхідно виконувати всього два правила – говорити тільки правду. І робити тільки те, що сказав, і тоді нічого не треба вигадувати» – наголосив у своєму виступі кандидат на посаду міського голови Євген Панов.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...