Відомий артист із Запоріжжя сказав що ДТП, у яку він потрапив, була спланованою

2672
фото: google.com
Десять днів тому, артист із Запоріжжя Арсен Мірзоян потрапив у дивну ДТП, чоловік в’їхав у сітілайт з власним зображенням. Про це повідомила телеведуча Міла Єремеєва. Саме вона розмістила відео у соціальних мережах, яке підтверджує факт події.

Зірка прокоментував подія київським журналістам, пише ТСН

“ДТП була запланована. Це одна зі сцен кліпу, створена для загального настрою”, – пояснив виконавець.

Як з’ясувалося, Мірзоян знімав кліп на композицію “Ідіоти”. За задумом режисера відео Олега Борщевського, Арсен на швидкості в’їжджає у сітілайт з анонсом його власного концерту.

“Кліп знімали на пісню “Ідіоти”. Це мотиви 60-х, Чикаго, вечірки у стилі “come as you are”. Ми не передали це за стилістикою, просто намагалися створити атмосферу. А вона якраз мало чим різниться від сьогодення. Ідея виникла в мене, а наш режисер Олег Борщевський її підтримав. Знімання відбувалися з ранку до пізньої ночі і цей дубль був можливий тільки один раз. Всі нервували і репетирували довго, але вийшло круто”, – додав артист.

Також Арсен розповів, чому у кліпі в’їхав у власну афішу.

“Я не хотів нікого образити: тому чужі бокси не розглядали – обрали свій. Афіша справжня, і дата, і місце концерту теж. Тому запрошуємо всіх на концерт 28 листопада в Жовтневий”, – анонсував співак.

l

загрузка...