• Головна
  • Контакти
  • Про нас
Forpost
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНАВАЖЛИВО
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ
Результату немає
Переглянути всі результати
Forpost
Результату немає
Переглянути всі результати
Головна КРИМИНАЛ

Запорізька влада дізналася про звалище сміття ще у грудні, та нічого не вжила

від redaktor_news
21.03.2018
В КРИМИНАЛ, Новина дня, НОВИНИ, ПОДІЇ
0
0
Поділилося
4
Переглядів
FacebookTwitter
Враховуючи, що ситуація з закинутим та небезпечними відходами повторюється регулярно, а останнє звалище аж дуже схоже на те, яке знайшли у грудні минулого року, ми вирішили знайти, як то кажуть п’ять відмінностей.

Не знайшли! Звалище абсолютно те саме, про яке кричала у грудні СБУ. Кілька місяців тому у ЗМІ вийшли публікації з коментарем експертів, які радо стверджували — завдяки представникам СБУ вдалося попередити епідеміологічну небезпеку в місті. У свою чергу співробітники відомства заявили, що повідомили про необхідність вживання комплексу заходів у зв’язку із ситуацією місцевих чиновників!  Це було ще у грудні 2017 року. Пройшло майже три місяці, заходи вжитими не були, більше того, звалище щодня поповнювалася, а плюсова температура у січні та лютому добре сприяла розмноженню небезпечних організмів, паличок, інфекцій!

Сьогодні екологи заговорили про те, що банальної утилізації тепер недостатньо. Зараз, у край важливо брати ґрунт, а може навіть і повітря на експертизу. Все необхідно детально вивчити, бо наслідки можуть бути вкрай небезпечними. Враховуючи, що серед знайденого виявили прилади, які містили ртуть, а також кінцівки людей, ми не знаємо наскільки здорових, підхопити в околиці цього складу можна будь-що.

Нагадаємо, жахливу знахідку виявили у Запоріжжі на території закинутого приміщення, яке знаходиться у промисловій зоні. Кілька тон біоматеріалів, ампули, зразки аналізів, бинти та навіть ртуть кілька місяців зберігалися на цього, самовільно влаштованому складі.  В чотири тонній купі знайшли навіть рештки людей, бачили руки та ноги.
Те саме звлище 3 місяці тому
Те саме звалище 2 місяці тому
Звалище сміття сьогодні, змінилося одне — додали людських кінцівок!
Ось ці пакети на складі стоять досі
Попереднє повідомлення

На трассе Днепр-Запорожье пробка, движение заблокировано — фото, видео

Next Post

У запорізьких чиновників знову обшуки

Next Post

У запорізьких чиновників знову обшуки

Погода
Запоріжжя

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua

«Форпост» - це відкрита і незалежна медіаплатформа. Ми публікуємо найцікавіші новини, найкращі статті запорізьких журналістів, найцікавіші розслідування і чесну аналітику. «Форпост» цінує час своїх читачів, тому ми відбираємо і розміщуємо тільки найважливішу інформацію про події Запоріжжя та області.

Матеріали з позначкою «Ad» розміщені на правах реклами.

При передруці матеріалів посилання на «Форпост.Медіа» обов'язкове. Якщо ви, дорогі колеги, вкраде наш матеріал, колектив «Форпост.Медіа» зустріне вас ввечері в темній підворітті і легенько пожурить. Дякую за розуміння.

E-mail: forpost.media@gmail.com

  • Головна
  • Контакти
  • Про нас

© 2025 Forpost.media

Результату немає
Переглянути всі результати
  • ГОЛОВНА
  • ВІЙНА
  • НОВИНИ
  • СТАТТІ
  • БЛОГИ
  • УКРАЇНА
  • ПРО НАС
  • КОНТАКТИ

© 2025 Forpost.media