Запорізька влада дізналася про звалище сміття ще у грудні, та нічого не вжила

259
Враховуючи, що ситуація з закинутим та небезпечними відходами повторюється регулярно, а останнє звалище аж дуже схоже на те, яке знайшли у грудні минулого року, ми вирішили знайти, як то кажуть п’ять відмінностей.

Не знайшли! Звалище абсолютно те саме, про яке кричала у грудні СБУ. Кілька місяців тому у ЗМІ вийшли публікації з коментарем експертів, які радо стверджували – завдяки представникам СБУ вдалося попередити епідеміологічну небезпеку в місті. У свою чергу співробітники відомства заявили, що повідомили про необхідність вживання комплексу заходів у зв’язку із ситуацією місцевих чиновників!  Це було ще у грудні 2017 року. Пройшло майже три місяці, заходи вжитими не були, більше того, звалище щодня поповнювалася, а плюсова температура у січні та лютому добре сприяла розмноженню небезпечних організмів, паличок, інфекцій!

Сьогодні екологи заговорили про те, що банальної утилізації тепер недостатньо. Зараз, у край важливо брати ґрунт, а може навіть і повітря на експертизу. Все необхідно детально вивчити, бо наслідки можуть бути вкрай небезпечними. Враховуючи, що серед знайденого виявили прилади, які містили ртуть, а також кінцівки людей, ми не знаємо наскільки здорових, підхопити в околиці цього складу можна будь-що.

Нагадаємо, жахливу знахідку виявили у Запоріжжі на території закинутого приміщення, яке знаходиться у промисловій зоні. Кілька тон біоматеріалів, ампули, зразки аналізів, бинти та навіть ртуть кілька місяців зберігалися на цього, самовільно влаштованому складі.  В чотири тонній купі знайшли навіть рештки людей, бачили руки та ноги.
Те саме звлище 3 місяці тому
Те саме звалище 2 місяці тому
Звалище сміття сьогодні, змінилося одне – додали людських кінцівок!
Ось ці пакети на складі стоять досі
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...