Молодь запорізького селища тепер має більше можливостей для культурного розвитку: в Кушугумі відкрили будинок дозвілля (ФОТОРЕПОРТАЖ)

761
Фото - Forpost
У селищі Кушугум, яке знаходиться в Запорізькому районі, відроджують центр культури та дозвілля. Сьогодні, 26 лютого, пройшло урочисте відкриття першої черги відремонтованого клубу, повідомляє кореспондент Forpost з місця події.

Запорізька молодь поступово демонструє успіхи на олімпіадах, змаганнях та творчих конкурсах, прагнучи всебічного розвитку. Дітьми, які мають активну громадську позицію, славиться й смт Кушугум. На жаль, селищного клубу в Кушугумі не було, але творчих мешканців, особливо серед молоді, – більш ніж достатньо. Активні громадяни проявили ініціативу та запропонували облаштувати з порожнього приміщення колишньої лікарні місцевий осередок дозвілля. Після першочергової частини ремонтних робіт будинок культури відкрили. Урочистий захід відбувся сьогодні, 26 лютого, в центрі селища. На захід завітали місцеві мешканці та представники селищної та обласної влади. Для гостей свята талановиті громадяни підготували розважальну програму.

   
Фото - Forpost
        
Фото - Forpost

Відомо, що на першочергові ремонтні роботи було виділено близько 100 тисяч гривень. Кошти поступили з обласного бюджету за підтримки голови Григорія Самардака. Він також зазначив, що зробить  для будинку культури власний внесок як депутат обласної ради – виділить кошти депутатського фонду на новий дах для приміщення.

“Активна позиція мешканців селища показує щире прагнення зробити свою землю та осередок кращими. Я щиро вітаю мешканців та молодь селища із відкриттям першої черги цього клубу. Вони дуже талановиті, ініціативні і готові брати на себе відповідальність за рідне селище й свою державу. Це дуже важливо!”, – підкреслив очільник Запорізької обласної ради.
Фото - Forpost

Учасники Молодіжної ради, які яро підтримали ініціативу створення осередку культури, стали організаторами заходу. Лідер Ради та художній керівник будинку дозвілля Христина Єфімова зазначила, що з березня вони розпочнуть набір дітей до творчих гуртків, задля того, щоб підвищувати культурний розвиток молоді. Молодіжна рада, якою опікується депутат районної ради Сергій Петренко, переймається не лише питанням дозвілля юних мешканців, а ще й займається організацією молодіжної політики та підтримкою патріотичного духу.

“Ми прагнемо підвищити патріотизм нашої молоді на сільському рівні та показати, що між владою та народом є результативний діалог. Якщо молодь стає активною – це означає що розвивається все середовище. В наших планах на майбутнє основною ціллю є активізація всіх юних мешканців Запорізького регіону”, –  зазначила Христина Єфімова.


Активна Молодіжна рада Кушугуму. Фото : https://www.facebook.com/pg/kush.mr/photos/

В майбутньому можливості центру культури планують розширити додатковими залами й приміщеннями для громадських організацій та центру адміністративних послуг. Інша частина ремонтних робіт має завершитися протягом поточного року, але вже зараз тут проводитимуть заняття з акторського та образотворчого мистецтва й танців, а також для репетицій народного ансамблю “Щирі серця”.

Юлія Самусєва – Forpost

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...